اطلاعات دوره

دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته

 

در دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته، اصول و نکات مهم در عکاسی متناسب با سطح دانش اولیه هنرجو از عکاسی، آموزش داده می‌شود. هر کدام از اصول و نکات مهم عکاسی در سطوح ابتدایی تا حرفه‌ای، توسط سعید فدائیان تدریس می‌شود. همه افرادی که قصد فعالیت در زمینه عکاسی را دارند، می‌توانند با شرکت در دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته، به تمامی نکات لازم برای عکاسی تسلط پیدا کنند.

با توجه به کاربرد عکاسی در بسیاری از زمینه‌ها مانند مدلینگ، حیات وحش، معماری، سرگرمی، آموزش، خبر، تبلیغات و فروش و…، شرکت در دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته و تسلط به نکات عکاسی می‌تواند زمینه فعالیت در بسیاری از فرصت‌های شغلی مرتبط را ایجاد نماید.

آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته یک دوره حضوری است که با ایجاد فضای آموزشی مناسب، دانش موردنیاز برای فعالیت در زمینه عکاسی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در دوره آموزش عکاسی مبتدی تا پیشرفته، آموزش‌هایی در رابطه با انواع دوربین و شیوه کار دوربین دیجیتال ارائه می‌شود و عملکرد منوها و تنظیمات دوربین نیز توضیح داده می‌شود. به علاوه، نکات محافظت از سنسور، لنز و سایر تجهیزات دوربین نیز در این دوره آموزشی به هنرجویان ارائه می‌شود.

 

در این ,دوره شما را با ویژگی ها، تنظیمات و قابلیت های دوربین ها آشنا می کنیم و هم چنین نگاهی به ساختار دوربین دیجیتال خواهیم داشت و به بررسی اجزاء و نحوه عملکرد این دوربین از قبیل نحوه عوض کردن لنز، کاربردهای منوها، عکاسی در حالت خودکار و نمایش و بازبینی عکس ها بر روی صفحه نمایش دوربین خواهد پرداخت. بررسی گزینه های وایت بالانس، نورسنجی پیشرفته و کنترل های اتوفوکوس در کنار تنظیمات فلاش و تصویربرداری و هم چنین نحوه محافظت از سنسور و دوربین از جمله دیگر مباحثی است که در این دوره آموزشی مطرح می شوند.

آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته

 

سرفصل‌های مقدماتی و پیشرفته

 

در بخش سرفصل‌های مقدماتی، نکات و مفاهیم اولیه عکاسی ارائه می‌شود. در مباحث مقدماتی دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته به تنظیمات مربوط به نور مانند ایزو (ISO)، نورسنجی، وایت بالانس، سرعت شاتر و … پرداخته می‌شود. همچنین از نکات مربوط به فوکوس مفاهیم عمق میدان، دیافراگم و شارپنس ارائه می‌شود. مودهای مختلف عکاسی نیز در میان سرفصل‌های مقدماتی آموزش داده می‌شود.

در بخش سرفصل‌های پیشرفته دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته، مباحث حرفه‌‌ای تر و سطح بالاتر به هنرجویان آموزش داده می‌شود. آشنایی با مبانی هنرهای تجسمی، آشنایی با اصول هنری عکاسی، آشنایی با فلاش اکسترنال، نکات مربوط به HDR، پانوراما و مجموعه عکس از مباحث سرفصل‌های پیشرفته این دوره هستند که جهت ارتقا سطح علمی هنرجو در زمینه عکاسی، ارائه می‌شوند.

ملزومات دوره

 

برای شرکت در دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته، به یک دوربین DSLR به همراه لنز نیاز خواهید داشت.

مخاطبین دوره

 

همه افرادی که دوربین خریده اند یا قصد خرید دوربین دارند.

پیش نیاز دوره

 

با توجه به اینکه دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته، تمامی اصول و نکات مهم عکاسی را از صفر تا صد در بر می‌گیرد، برای شرکت در این دوره به هیچ پیش نیاز خاصی احتیاج نخواهید داشت. حتی بدون داشتن دانش اولیه در زمینه عکاسی، می‌توانید در دوره آموزش عکاسی مقدماتی تا پیشرفته شرکت کنید و نکات مقدماتی تا حرفه‌‌ای عکاسی را فرا بگیرید.

مدل آموزشی دوره

 

این دوره به صورت حضوری میباشد.